fbpx

KONTAKT

/KONTAKT
KONTAKT2019-11-06T13:41:03+00:00

KONTAKTA OSS

Rektor Maria Wiktorsson 0703-685030

Lärarna 0725-83 00 34 8-16.30

Skolan 0725-83 00 34

Sjukanmälan senast 07.15 sms 0725-83 00 34

Håslövs Byaskola
Norra Håslövs byväg 26
235 91 Vellinge

PERSONAL PÅ SKOLAN

HÄR HITTAR DU VÅRT FANTASTISKA TEAM

Lärare F-3/samordnare
Josephine leg lärare F-3

josephine@haslovsbyaskola.nu

Lärare 4-6
Camila leg lärare år 4-6
camila@haslovsbyaskola.nu

F-klass/fritids ansvarig
Madeleine leg Fskl/       specialped/fritidspedagog. 
madeleine@haslovsbyaskola.nu

Resurs 1-3/Fritids
Katja
katja@haslovsbyaskola.nu

Resurs i F-klass/fritids
Pontus

Utb lärare, specialpedagog
Marija

Leg. lärare för år 1-6, och leg.Specialpedagog
Ulf, sitter i skolans EHT team

Kök/städ/resurs
Jasmin

jasmin@haslovsbyaskola.nu

Utb.Rektor enl RP och Huvudman/skolchef
Maria Wiktorsson

0703-685030
maria@smaragden.info

Delägare
Birgitta Dahlqvist

birgitta@pilbagensforskola.se