Kontakt

Rektor/huvudman 0703-685030

Lärarna nås på 0725-830034 8-16.30

Håslövs Byaskola 0725-830034
N. Håslövs byväg 26  Skärmavbild 2016-07-25 kl. 20.50.09
235 91 Vellinge

Sjukanmälan görs till nummer: 072-583 00 34 (fritids)

BG nr: 5131-5224

Vi har även Swish, nr: 1236809958

Skolhälsovård: All kontakt går direkt via skolsköterskan. systerbirgitta.se

Syster Birgitta Rausman 0707-980150 eller mail birgitta@systerbirgitta.se

 

  • Jag  Rektor och huvudman Maria Wiktorsson                           0703-685030   maria@smaragden.info

Personal på skolan, vårt fantastiska team!!

  •  6 (1)  Specialpedagog Ulf Bange, finns på skolan vissa dagar.
  •  2 (2)  Lärare Josephine F-3 josephine@haslovsbyaskola.nu
  •  7 (1)  Lärare Mikael 4-6 mikael@haslovsbyaskola.nu
  •  3 (1)  Fritids Annie/F-klass  annie@haslovsbyaskola.nu
  • 5 (1)  Resurs/fritids Peter peter@haslovsbyaskola.nu
  •  4 (1)  Kök/städ/resurs Jasmin jasmin@haslovsbyaskola.nu
  • Delägare, dock ej huvudansvarig för skolan Birgitta Dahlqvist             birgitta@pilbagensforskola.se

"…med livslång lust till lek och lärande"