fbpx

KONTAKT

/KONTAKT
KONTAKT2019-06-24T10:30:01+00:00

KONTAKTA OSS

Rektor Maria Wiktorsson 0703-685030

Lärarna 0725-83 00 34 8-16.30

Skolan 0725-83 00 34

Sjukanmälan senast 07.15 sms 0725-83 00 34

Håslövs Byaskola
Norra Håslövs byväg 26
235 91 Vellinge

PERSONAL PÅ SKOLAN

HÄR HITTAR DU VÅRT FANTASTISKA TEAM

Lärare F-3/samordnare
Josephine

josephine@haslovsbyaskola.nu

Lärare 4-6
Camila leg lärare år 4-6

camila@haslovsbyaskola.nu

F-klass/fritids
Madeleine leg Fskl/specialped/fritidsansvarig.  

madeleine@haslovsbyaskola.nu
fritidshem@haslovsbyaskola.nu

Resurs/Fritids, samt vikarierande lärare

Katja

katja@haslovsbyaskola.nu

Vikarie när så behövs 

Pontus

Legitimerad lärare för år 1-6, samt Specialpedagog
Ulf Bange

Kök/städ/resurs
Jasmin

jasmin@haslovsbyaskola.nu

Rektor/Huvudman
Maria Wiktorsson

0703-685030
maria@smaragden.info

Delägare
Birgitta Dahlqvist

birgitta@pilbagensforskola.se